Dagkaartjes Lena

Gestart door Lena, december 10, 2016, 11:16:20 AM

Lena

Super lief Gabriëlla om even mee te zien.

De afgelopen dagen was het hier behoorlijk heftig met het overlijden van mijn schoonvader, emoties ten top en dat sloopt een mens. Diepgaande , toffe gesprekken met mensen rondom, familie die je denkt al jaren te kennen , pijn en verdriet doen een mens nadenken . Door deze periode had ik het geluk om mensen anders te zien , dankjewel lieve familie.

Hoe maak je het Gabriëlla , hopelijk alles goed met je ? Hoe ver sta je met jou cursus? Een beter gevoel bij jou keuze?

Om terug te komen op jou duiding.

Naar mijn gevoel al veel harten in de duiding en dat vond ik toepasselijk naar onze familie , warm en liefdevol.
Ik breng je op de hoogte van de ( liefdes)boodschap , mocht het zich voordoen .

Hartelijk dank voor jou tijd en wens jou veel liefs.

Lena


Gabriëlla

Hey Lena!

Ik volg sinds twee weken die cursus en begin nu met hoofdstuk 5! Na vier saaie hoofdstukken te hebben doorgeworsteld, begin ik dan nu eindelijk aan het interessante gedeelte! Mijn zenuwen zijn zo goed als vertrokken :D

Voor jou ook heel fijn dat je zulke goede gesprekken met/rondom familie hebt gehad! Hiermee heb je een nieuwe basis voor jezelf gelegd. Ik hoop dat je een hele mooie liefdesboodschap krijgt!

Liefs,

GABRIELLA

Sas-8314

nog gecondoleerd Lena en veel sterkte gewenst  :-*
liefs Sas
what defines us is how well we rise after falling

Lena

Hartelijk dank lieve Sas om jou medeleven .

Hopelijk met jou /jullie alles goed ?

Liefs.

Lena