Auteur Topic: Mijn dagkaartjes/Lief  (gelezen 361887 keer)

Lief

  • Master lid
  • *****
  • Berichten: 4206
  • Those who don't jump will never fly.
Re: Mijn dagkaartjes/Lief
« Reactie #960 Gepost op: december 31, 2013, 08:41:13 am »
Goedemorgen,

Kaartjes voor 31 december.

Kelken 5 met begeleidingskaart Staven 6.

Loslaten en opnieuw beginnen. Dan kan ik mijn doel bereiken die ik ga vinden op de weg die ik ingeslagen ben.

Rune SOWILO:

De zon geeft licht en warmte en wordt gezien als de levenskracht. Voorspoed en gezondheid zijn de krachten die aan deze rune worden toegekend. Sowilo is de rune die je de kans geeft om al je mogelijkheden zo optimaal mogelijk te gebruiken waardoor zelfverwezenlijking en succes bereikt kan worden. De positieve invloed van deze rune heelt je en brengt je dichter bij volledigheid en eigenheid.

Sleutelwoorden: succes, geluk, volledigheid

Astrologische overeenkomst: de Zon in verhoging.

Symbolon:

DE VALSE HALO
Je bent in een pijnlijk en moeizaam leerproces belandt. Dit is niet makkelijk! Ga vandaag aan de slag de gevoelskwesties die hier aan verbonden zijn te leren doorgronden. Kies voor onpartijdigheid. Wat een zalf op je prachtige ziel leek te zijn, openbaart zich vandaag en laat het werkelijke gezicht van vergif zien!


fijne dag!

groetjes, Lief :)
« Laatst bewerkt op: december 31, 2013, 08:53:20 am door Lief »
Look for the answer inside your question...

heleen

  • Gast
Re: Mijn dagkaartjes/Lief
« Reactie #961 Gepost op: december 31, 2013, 17:01:14 pm »
Gelukkig nieuwjaar lieve lief. En laat je dit jaar niet afschrikken door de duivel (kaart), jij bent sterker dan zijn schrikbarende uiterlijk en zijn donkere kerker.

liefs
Heleen.

Lief

  • Master lid
  • *****
  • Berichten: 4206
  • Those who don't jump will never fly.
Re: Mijn dagkaartjes/Lief
« Reactie #962 Gepost op: december 31, 2013, 20:31:23 pm »
Dank Heleen,

Het gaat een superjaar worden. Hoe dan ook....

Jij ook veel geluk, liefde en gezondheid in 2014....

liefs, Lief :)
Look for the answer inside your question...