goh vlindertuin, dit is niet niks.
toch is het geen verloren jaar, 2013 heeft je veel inzichten mogen geven, je hebt het rustiger aan mogen doen en ook eens aan jezelf mogen denken.
ik heb een legging gedaan voor je, met de vraag;
[het keltisch kruis] welke krachten spelen er bij vlindertuin?
1 de situatie; staven 5
2 wat blokkeert; schildknaap van staven
3 komende vanuit; kracht
4 heden; ridder van kelken
5 bewust nivo; pentakels 5 op de kop
6 nabije toekomst
7 jij; schildknaap van kelken
8 invloeden vanuit je omgeving; koningin van zwaarden
9 hoop en vrees; pentakels 3 op de kop
10 uitkomst; kelken 3 op de kop
alles is nog niet op de plaats gevallen, een en ander heeft veel bij je losgemaakt ,maar heeft ook je leven op de kop gezet.
je werkt je als het ware ook een beetje tegen.
je weet niet meer precies de draad op te kunnen gaan pakken.
de kracht die je altijd hebt gehad is er niet meer, je hebt moeite om je gevoelens ook echt te kunnen tonen.
de sterke vlindertuin van weleer is wel sterk, naar je omgeving heb je niet veel laten merken, je hebt je ondanks alle tegenslagen kranig weten te houden.
het blijft onrust, ook hoe je met de ziekte om moet gaan, kanker heeft een stempel gedrukt, je bent niet zeker meer van je lijf.
dit kost tijd, om weer vertrouwen te gaan krijgen in je lichaam[pentakels 5 op de kop], zie ook de staven 5 op plek nummer 1.
het oude zul je echter achter je moeten gaan laten, maar dit wil je niet aan je omgeving laten zien.
de dood geeft al iets van toekomstperspectief weer
.je kunt pas verder als je het verleden kunt afsluiten.
je bent je gevoelens nog danig aan het onderzoeken, kijk niet meer achterwaarts, je bent nu op dit punt beland, kanker is weg en nu verder...
je omgeving is gewent dat je je doelstellingen blijft nastreven, verwacht dit ook en is daarom ook een stok achter de deur.
je bent bang dat je de voorliggende taak niet kan blijven volhouden.
er liggen maar liefst 3 drieen in je legging.
drie is het getal van optimisme, enthousiasme, groei, actie en energie.
probeer energie naar jezelf toe te sturen, je hebt het nodig, verspil nu geen energie meer aan dingen die nergens toe leiden.
probeer ook de kelken 3 om te keren.....
liefs marianne