Nieuws:

::: Hoofdmenu ::: Astrologie ::: Chin. astrologie :::  Tarot ::: Lenormand ::: Engelen ::: Orakels ::: Sjamanisme ::: Wicca ::: Numerologie ::: Bioritme ::: WebShop ::: Nieuwsbrief ::: Live consult :::

Hoofdmenu

wit paard

Gestart door rosie989, mei 29, 2006, 08:31:59 AM

rosie989

Ik bevind me in een soort ziekenhuis waar ik samen met mijn man in een auto rijd. We rijden door alles heen onder deuren door. Opeens was er een bepaald loket waar we voorbij kwamen en ik kijk en zie daar iemand staan die ik allang niet meer had gezien (in het waakleven is dit een gemeen persoon) Maar in de droom zag ik deze niet als gemeen, want niemand is van oorsprong gemeen en vond het wel leuk deze terug te zien.
Ik keek even in dat loket en zwaaide, ze lachte naar me en het ging eigenlijk om een baantje ik weet nog dat ik dacht in de droom wat heeft ze een leuke baan gevonden. En zag in een flits terug waar ze woonde en hoe ze aan dat werk gekomen zou zijn.
We reden door tot dat er een raam was waar je niet onder kon rijden..we wilde door rijden maar dat ging echt niet. Het raam stopte de auto. Mijn man en ik sprongen dan ook uit de auto..
En gingen per voet verder..

In mijn tweede droom deze nacht was ik niet te voet, maar te paard.
Een oude buurvrouw van me waar ik nog steeds contact mee heb in het waakleven, gaf me instructies hoe ik dit paard moest berijden want ik had nooit paard gereden. (Eigenlijk moet ik ook eerlijk zeggen dat ik dat een keer graag wil doen op een paard rijden)
Ik wist in mijn droom dat ik het nog nooit had gedaan. Ik stapte op het zadel en de buurvrouw zei “je voeten in de teugels en zorgen dat je een beetje afzet in de teugels anders ga je op en neer als een wilde” dus dat deed ik..en het ging heel goed.
Het was een mooi wit paard die mij overal naar toe bracht waar ik heen wou. We rijde het hele dorp rond, zelfs in de dorpsstraat waar het heel erg druk was reed ik iedereen voorbij zonder echt bang te zijn om te vallen. Al moest ik wel even goed in de gaten houden welke kant ik het paard moest opwijzen.
Maar eigenlijk ging het vanzelf.
Ik bevond me opeens in mijn oude woonplaats in de stad want daar lag een videotheek waar ik al lang niet meer was geweest, ik ging daar naar toe met mijn buurvrouw om films te halen. Ik was erg lief voor het paard..en liet hem even buiten staan..ik was opzoek naar enkele bepaalde films maar die waren niet meer te vinden, ineens loop ik mijn partner tegen het lijf . Hij vroeg wat ik zocht en zei hem dat ik wel wat films wou voor te kijken, films die ik nog niet gezien had( in het waakleven kan ik uren zoeken naar een film in de videotheek)
Opeens bevond ik mij bij de pornofilms en wou daar misschien wel wat van mee nemen , mijn partner keek me aan en zei weet je dat wel zeker…wat moeten we daar nou mee..in het waakleven hou ik me niet bezig met p.films, en in mijn droom wel .
Ik ging weer samen met de buurvrouw naar buiten, maar had geen films meegenomen. En zag daar het paard staan, ik was “verliefd” op dat beest. Mijn hart was helemaal aan hem verkocht, ik denk dat het een hengst was maar ben hier niet helemaal zeker van. Ik klom weer op zijn rug en we maakte lange ritjes…

Wat raar toen ik wakker werd dacht ik wat moet ik met deze films.
Ik voelde mij op dat paard zo vrij, ik kon alle kanten op eigenlijk en maakte daar ook gebruik van, ik heb ontzettend genoten van de reis.

Rosie

rosie989

#1
Ik was er vergeten bij te zetten..

Het was een stralend wit paard, geen vlekje te bekennen op dit mooie beest.
Na de videotheek werd het wat schemerig, want de avond brak aan...en het paard had zo'n mooie witte uitstraling..ongelooflijk..ik heb voor mijn gevoel de hele dag gereden ...leek een eeuwigheid..was zo fijn..

deze droom had ik een hele tijd geleden, waarbij de tijgers/leeuwen het overnamen van het paard...de leeuw is al geweest...

http://www.catharinaweb.nl/cathforum/index.php?board=5;action=display;threadid=1690

En dit paard rende door...dit keer stopte hij niet...keek niet meer om...maar ging en bleef gaan..hmm apart..

http://home.wanadoo.nl/a.heer/GroteArcana/GrArc_images/Waite/W_19.gif

Boodschap van de zon...terug naar de oerbron

http://home.wanadoo.nl/a.heer/GroteArcana/GrArc_images/R_tarot/RT_19.jpg

Ik las ergens dat het paard symbool kan staan voor het "ik". Wat dat betreft kon ik uren door rijden met het paard , ik keek niet meer terug alleen maar gaan en gaan, het geeft me ook een overwinningsgevoel in de droom. Want ik wist niet of ik het paard kon berijden, ik had het nooit gedaan en toch deed ik het er was wederzijdse vertrouwen, alleen was het paard iets wat terug getrokken soms en door hem mijn vertrouwen te schenken...(dat was een gevoel, zonder denken) liep het als een trein..

Verrek ik krijg een inzicht ineens..vertrouwen schenken is "niets doen"maar laten voelen zonder er wat voor te doen...zonder het *slik* ego..dat macht wil..
Ik wou geen macht over het paard...niet meer dat was klaar..het enige ik deed is rijden en geen aandacht besteden aan het vertrouwen want dat was er toch wel.. :o

Zet me enorm op een bepaald gevoel moet ik eerlijk toegeven...heb ook het gevoel of de stap naar de juiste weg gezet is..

Rosie
Rosie

rosie989


Ik heb even de tekst DE ZON gelezen bij tarot arcana, en alles wat daar woord voor woord is neergezet klopt als een bus.

En begin nu ook werkelijk te ervaren dat tarot meer is dan alleen maar plaatjes met symbolen, en hoe mooi het gemaakt is door de makers..zoveel onbegrip zoveel gevoel...

Mooi hoor..

Rosie

Palomino

Citaat van: rosie989 op mei 29, 2006, 15:33:45 PM

zoveel onbegrip zoveel gevoel...

Mooi hoor..



...Volgens mij bedoel je begrip Rosie...toch ?

Liefs,
Palo
Geluk is ook zoeken naar betekenis op de momenten dat het leven het minst betekenisvol en hopeloos lijkt.

rosie989

Hoi,

Ik bedoel als je voor het eerst naar het tarot kijkt. Zoveel onbegrip///... en NU zoveel gevoel..en ervaring.. ;)(heb me weer eens sterk verwoord :P)

Rosie