Forum Index > Tarot- Arcana
DE DWAAS
snowdrop:
Misschien heeft Pamela onder invloed van deze onbekommerde zorgeloze jongen bij het inkleuren gewoon een vakje overgeslagen ;D
Liefs, Snow
Leeuwin:
Kan ook nog Snowdrop. Alles is mogelijk. :D
Leeuwin
Ricca:
De Dwaas Ananda
http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2010/11/28/1290931076-780.jpg
SPELENDER-WIJS
Er was een tijd dat je wist dat het leven een spel is. Zonder grond onder je voeten, maar diep geworteld in de grote, allesomvattende werkelijkheid, danste je door de ruimte en speelde met de planeet Aarde. En met het idee om er voet aan land te zetten. Misschien ben je de herinnering daaraan kwijtgeraakt, maar vergeet het niet. Probeer het je te herinneren of, als dat niet lukt, fantaseer het dan.
Of speel met een bal. :D
Doesje:
hmmz ::) Net het woordje 'Dwaas' ontcijfert met Numerologie Getallen Systeem Pythagoras
Ik kom uit op 12 dus 1+2 = 3.
Numerologische Betekenis Getal 3
Symboliek en Persoonlijkheid Getal 3. 3-en zijn fonkelende, sprankelende persoonlijkheden. Ze zijn vaak creatief of artistiek, houden niet van saaie situaties en zijn altijd op zoek naar een uitlaatklep om zichzelf uit te drukken. Ze zijn aantrekkelijk, levenslustig en van alle markten thuis. Maar meestal geen meester op één vlak, tenzij het ze komt aanwaaien, hetgeen bij 3-en niet zo onwaarschijnlijk is. Ze lijken bij alles wat ze ondernemen een gelukkige greep te hebben. Zowel het intellect als de geest van de 3 zijn ongewoon scherp. Ze zijn in staat om over zeer veel onderwerpen mee te praten en ze spreken op charmante wijze. Ze weten hun charme (charisma) ook prima te gebruiken. Mensen zijn van nature geneigd om een 3 te volgen, maar de 3 zelf wil ongebonden blijven. Volgens het Hebreeuwse systeem was Jezus Christus een 3. De donkere zijde van de aard van de 3 wortelt in zijn/haar onafhankelijkheidszin. Een 3 is mateloos trots en heeft een hekel aan welke verplichting dan ook. Terwijl een 3 op bewondering van anderen vertrouwt, is deze enerzijds onafhankelijk, maar heeft aan de andere kant vaak onvoldoende zelfvertrouwen (hetgeen verbloemd wordt).
Kopie/ bron: http://anne.messageboard.nl/27185/viewtopic.php?p=6433
Zo heb ik bij de andere kaarten ook passende bevindingen gevonden.
Duivel =1 Kluizenaar = 7 Zon = 1 (Dit wel zonder het woordje 'DE ...' ervoor), enz...
Liefs Doesje :-*
Leeuwin:
Juist vanwege de onafhankelijkheidszin van De Dwaas, heeft hij/zij (ik zie hem als een androgyn figuur) moeite om dingen vorm te geven in het leven. Het lijkt wel alsof die dwaas een ingeboren angst heeft om in knellende relaties en situaties terecht te komen. Daardoor heeft deze dwaas moeite om keuzes te maken want keuzes maken betekent ook vastlegging.
Hij/zij heeft niet in de gate dat juist door situaties maar open te laten, je aan je eigen omknelling werkt. Er wortelt namelijk ook niks bij je als je nooit keuzes maakt.
Ik denk dat dit juist de oorzaak is van hun weinige zelfvertrouwen. Ze zien dat de dingen bij anderen zich sneller en/of beter ontwikkelen. Dit geeft hun weer minderwaardigheidsgevoelens over henzelf.
Liefs van Leeuwin
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie