Ik droom dat ik op een stoel zit in een aula met nog wat andere mensen. Ik zie een lichamelijk gehandicapt jongetje rechts naast me zitten. Hij vertelt over zijn lichamelijke ongemakken en verteld ook dat een deel ervan inmiddels op zn rug weer zijn hersteld/genezen. Hij haalt zn zusje erbij en verteld mij dat zij er nog veel erger aan toe was geweest, heel veel wondjes in haar mond had zij maar die zijn inmiddels ook weer genezen. De jongen bedankt mij ervoor, blijkbaar heb ik ze van de wonden genezen en ik voel me trots van top tot teen dat ik deze mensen heb mogen helpen.
Wel fluister ik zacht tegen een persoon die links naast me staat dat ik vermoed dat de ouders van de 2 kinderen broer en zus zijn van elkaar.
Ik zie vervolgens een rij van werkende mensen rechts voor mij binnen komen wandelen. Ze staan op het punt om te gaan pauzeren en moeten eerst allemaal langs mn leidinggevende die enkele meters verderop tegenover me zit. Tussen ons in is een rij van bruine tafels te zien met nogal wat mensen links en rechts. Ook zie ik mn ex collega uit mn eerdere droom genaamd
"Verdriet" niks vermoedend rondkijkend en in de rij staan. (In het echt ben ik een beetje aan het vergeten hoe hij eruit ziet, in de droom was het beeld glashelder)
Ik kijk snel een andere kant op of richting de tafel voor hij mij ziet zitten.
Maar toen werd ik helaas wakker